سفیران ملل
خانه / اقامت اروپا / اقامت اروپا از طریق ازدواج

اقامت اروپا از طریق ازدواج

اقامت اروپا از طریق ازدواج یکی دیگر از شیوه های اخذ اقامت می باسد که خود خواستار شرایط ویژه ای است و هر کشوری در این زمینه قوانین مختص به خود را دارد.

اقامت اروپا از طریق ازدواج

هزینه های زندگی در اروپا

زندگی در اروپا امروزه جزء اهداف و خواسته های تعداد کثیری از ایرانیان شده است.اما ضروری است هر فردی که متقاضی مهاجرت به یکی از کشور های متعلق به قاره ی اروپا می باشد، در مورد هزینه های زندگی، هزینه های خورد و خوراک، هزبنه های پوشاک و دیگر هزینه های ضروری کشور مورد نظر خود تحقیق و بررسی انجام دهد.
زندگی در اروپا مستلزم سرمایه و هزینه ی هنگفتی است.
در مقابل اگر فردی شغل مناسبی پیدا کند، حقوقی بسیار بالا به نسبت دیگر کشور ها از جمله ایران دریافت خواهد کرد.از جمله بیشترین هزینه های ساکنین قاره ی اروپا متعلق به موضوع مسکن است.
البته گفتنی است که در هر کشوری بنا به منطقه بهای مسکن متغیر می باشد و افراد می توانتد با توجه به بودجه ی خود مناسب ترین گزینه و مورد را انتخاب کنند.

ویژگی های مثبت زندگی در کشور های اروپایی

جدا از هزینه های هنگفت زندگی در کشور های اروپایی، مزایای متعدد و منحصر به فردی شامل حال افراد مهاجر و دارنده ی اقامت موقت و به خصوص اقامت دائم می شود.از جمله ویژه ترین این مزایا امکان تحصیلات عالی به صورت رایگان و یا با کم ترین هزینه های ممکن است.
وجود چنین مزیتی برای افراد تابع دیگر کشور ها همواره عاملی ترغیب کننده برای مهاجرت به این کشور ها می باشد.بیشترین مزایا برای مهاجران به اروپا شامل حال افرادی می شود که دارای اقامت کشور های حوزه ی شنگن و اتحادیه ی اروپا باشند.
یکی از جذاب ترین این مزیت ها این است که افراد دارای اقامت شنگن این اجازه را دارند که بدون ویزا به دیگر کشور های اتحادیه اروپا سفر کنند.از آن جهت که قوانین تجارت و اقتصاد در اروپا بر مبنای آزادی بنا شده است، افراد به راحتی می توانتد برای خود کسب و کاری مستقل ایجاد کنند.
به طور کلی کشور های واقع در اروپا هدف زندگی راحت را برای ساکنین و مقیمان خود در نظر گرفته اند و در راستای آن دارای ویژگی های مثبت متعددی و ویژه ای هستند‌.

اقامت اروپا از طریق ازدواج

مزایای اخذ اقامت اروپا از طریق ازدواج

اخذ اقامت اروپا از طریق ازدواج همواره دارای قوانین خاصی است و افراد برای گرفتن اقامت به این صورت باید پروسه ی مشخص شده و خاصی را طی کنند.
پس از ازدواج با یک تابعه و مقیم کشور های حوزه شنگن اروپا و اثبات درستی و صحت آن فرد می تواند اقامت موقت خود را به طور حتم دریافت کند که در پی آن مزایای متعددی شامل حال وی می شود.
از جمله این مزایا عبارتند از:

  • فرد به راحتی می تواند در انواع بانک های حوزه شنگن حساب بانکی افتتاح کند.
  • به جهت تجارت هیچ محدودیت خاصی شامل حال فرد نمی شود.
  • تمامی امکانات پزشکی و رفاهی برای فرد فراهم خواهد بود.
  • به طور جامع و کلی فرد با داشتن اقامت کشور های اتحادیه اروپا به عنوان یک شهروند محسوب خواهد شد و تمام مزیت های یک شهروند اروپایی را خواهد داشت‌.

اقامت اروپا از طریق ازدواج

دفاتر و موسسات مشاوره در زمینه ی اخذ اقامت از طرق مختلف، به خصوص از طریق ازدواج

دفاتر حقوقی متعددی در سطح کشور وجود دارند که همواره می کوشند بهترین و مناسب ترین راه حل ها، مشاوره ها و پیشنهادات را به افراد خواهان مهاجرت و اخذ اقامت به شیوه های مختلف بدهند.
گفتنی است که اگر شما قصد مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ازدواج در یکی از کشور های قاره ی اروپا را دارید، بهتر است با یکی از این موسسات مشورت کنید تا بتوانید با تمامی شرایط، ضوابط و قوانین آشنا شوید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

پاسپورت اروپا

اقامت و پاسپورت اروپا

اقامت در کشورهای اروپایی رویای هر شخص حقیقی یا حقوقی است، و اگر منجر به …