سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / اقامت در آلمان از طريق خريد ملك

اقامت در آلمان از طريق خريد ملك

راه هاي مهاجرت به آلمان زياد است ولي بايد در بين آن ها بهترين را براي خود و خانواده خود انتخاب كنيم. اقامت در آلمان از طريق خريد ملك ، بهترين راه مهاجرت به اين كشور است.
كشور آلمان به دليل سطح رفاه و اقتصاد بالايي كه دارد هر فردي را مشتاق به زندگي و مهاجرت به آلمان مي كند. هزینه های خدمات درمانی در اين كشور بصورت رایگان و کامل می باشد. آلمان يك كشور دموكرات و يكي از پرجمعيت ترين كشورهاي اروپا است. بعد از جنگ جهاني دوم اقتصاد آلمان رشد چشمگيري پيدا كرد. آلمان نيز مانند ساير كشورها تمايل به جذب سرمايه هاي خارجي در تمامي زمينه ها دارد.

اقامت در آلمان از طريق خريد ملك

مهاجرت به آلمان از طريق خريد ملك

راه هاي زيادي براي گرفتن ويزا و سفر به اين كشور وجود دارد كه به صرفه ترين و مناسب ترين آن خريد ملك مي باشد. در اين كشور علاوه بر امكان خريد منزل مسكوني ميتوان مغازه يا هر نوع ملك ديگري نيز خريداري نمود.
كشور آلمان در اين زمينه قوانين و ضوابط شفافي دارد كه با تحقيق در اين رابطه مي توان به بهترين شكل سرمايه گذاري كرد.
آلمان يك كشور مقرون به صرفه نسبت به ساير كشورها است كه در آن امكان خريد ملك و املاك با بهترينهزينه ممكن مي باشد.

براي خريد ملك در آلمان بهتر است بر اساس شرايط زير عمل كنيد:

 • بررسي بازار ملك: انتخاب منطقه درست، قيمت ارز و از اين قبيل ويژگي ها را حتما در هنگام خريد ملك مد نظر بگيريم.
 • استفاده از يك مشاور: در بحث خريد ملك مانند هر محصول ديگري بايد اطلاعاتي از مكان و ويژگي هاي محل ملك كسب نماييم كه در اين زمينه بايد از يك مشاور حرفه اي استفاده كنيم.
 • استفاده از يك وكيل قانوني: در كشور آلمان استخدام وكيل اجباري نيست ولي در اين شرايط كه شخص متقاضي اطلاعي از قوانين كشور ندارد استفاده از يك وكيل حرفه اي ضروري است تا سرمايه شخص متقاضي از دست نرود.
 • ترجمه مدارك: تمام مدارك و اسناد را به صورت حرفه اي به زبان خود ترجمه كنيد زيرا بعد از امضا و تأييد اسناد موظف به اجراي آنها هستيد.
 • صرفه جويي در پول هنگام پرداخت وام: پرداخت وام در اين كشور با واحد يورو است. در كشور المان ۶۰ درصد از هزينه خريد مسكن را ميتوان تسهيلات در يافت كرد.

اقامت در آلمان از طريق خريد ملك

پروسه اقامت در آلمان از طريق خريد ملك

 •  در ابتدا بايد يك پيش قرارداد آماده كرد كه جزئيات اوليه معامله مانند شرايط و روش پرداخت، ارزش ملك، ميزان سپرده و شرايط معامله در آن ذكر شده است. ميزان سپرده اوليه شامل ۱۰ درصد از بهاي ملك است كه بايد به حساب بانكي محضر واريز شود.
 •  مرحله بعد دفاتر ثبت و محضرهاي كشور آلمان تمامي مسئوليت معامله از وضعيت بانكي گرفته تا تأييديه هاي ثبت اراضي و املاك بر عهده مي گيرند. پرداخت كليه ماليات املاك بر عهده خريدار است.
 •  ور در مرحله آخر عقد قرارداد اصلي بين مالك و خريدار صورت مي گيرد. ثبت قرارداد الزامي نيست ولي براي حفظ منافع بهتر است در دفتر ثبت صورت گيرد.
  تمام اين پروسه ۴۱ روز زمان مي برد و فرصت پرداخت ماليات املاك ۴ هفته است. بعد از انجام اين مراحل مالك ۱۰۰ درصد ملك خود هستيد.

اقامت در آلمان از طريق خريد ملك

امكانات اقامت در آلمان

 •  اماكن گرفتن وام مخصوصا وام خريد ملك در آلمان
 • سفر بدون محدوديت و بدون نياز به ويزا به تمام مناطق اتحاديه اروپا

اقامت در آلمان از طريق خريد ملك

ميانگين قميت خانه در اين كشور نسبت به ساير كشورهاي اروپاي مركزي كمتر است. خريد ملك در آلمان يك سرمايه گذاري پايدار و يكي از راه هاي اقامت در اين كشور است.
ميتوان در آلمان ملك خريداري كرد در صورتي كه شهروند كشور آلمان يا هيچ يك از كشورهاي عضو اتحاديه اروپا نباشيم.
يكي ديگر از راه هاي سرمايه گذاري و اقامت در اين كشور اجاره ملك و مستغلات است كه در كشور آلمان بسيار رايج است.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

تحصیل در آلمان

هزینه¬های تحصیل در آلمان

اگر علاقه مند به تحصیل در آلمان هستید و دغدغه این را دارید که از …