سفیران ملل
خانه / اقامت آلمان / اقامت در آلمان از طریق خرید ملک

اقامت در آلمان از طریق خرید ملک

راه های مهاجرت به آلمان زیاد است ولی باید در بین آن ها بهترین را برای خود و خانواده خود انتخاب کنیم. اقامت در آلمان از طریق خرید ملک ، بهترین راه مهاجرت به این کشور است.
کشور آلمان به دلیل سطح رفاه و اقتصاد بالایی که دارد هر فردی را مشتاق به زندگی و مهاجرت به آلمان می کند. هزینه های خدمات درمانی در این کشور بصورت رایگان و کامل می باشد. آلمان یک کشور دموکرات و یکی از پرجمعیت ترین کشورهای اروپا است. بعد از جنگ جهانی دوم اقتصاد آلمان رشد چشمگیری پیدا کرد. آلمان نیز مانند سایر کشورها تمایل به جذب سرمایه های خارجی در تمامی زمینه ها دارد.

اقامت در آلمان از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

راه های زیادی برای گرفتن ویزا و سفر به این کشور وجود دارد که به صرفه ترین و مناسب ترین آن خرید ملک می باشد. در این کشور علاوه بر امکان خرید منزل مسکونی میتوان مغازه یا هر نوع ملک دیگری نیز خریداری نمود.
کشور آلمان در این زمینه قوانین و ضوابط شفافی دارد که با تحقیق در این رابطه می توان به بهترین شکل سرمایه گذاری کرد.
آلمان یک کشور مقرون به صرفه نسبت به سایر کشورها است که در آن امکان خرید ملک و املاک با بهترینهزینه ممکن می باشد.
برای خرید ملک در آلمان بهتر است بر اساس شرایط زیر عمل کنید:

 • بررسی بازار ملک: انتخاب منطقه درست، قیمت ارز و از این قبیل ویژگی ها را حتما در هنگام خرید ملک مد نظر بگیریم.
 • استفاده از یک مشاور: در بحث خرید ملک مانند هر محصول دیگری باید اطلاعاتی از مکان و ویژگی های محل ملک کسب نماییم که در این زمینه باید از یک مشاور حرفه ای استفاده کنیم.
 • استفاده از یک وکیل قانونی: در کشور آلمان استخدام وکیل اجباری نیست ولی در این شرایط که شخص متقاضی اطلاعی از قوانین کشور ندارد استفاده از یک وکیل حرفه ای ضروری است تا سرمایه شخص متقاضی از دست نرود.
 • ترجمه مدارک: تمام مدارک و اسناد را به صورت حرفه ای به زبان خود ترجمه کنید زیرا بعد از امضا و تأیید اسناد موظف به اجرای آنها هستید.
 • صرفه جویی در پول هنگام پرداخت وام: پرداخت وام در این کشور با واحد یورو است. در کشور المان ۶۰ درصد از هزینه خرید مسکن را میتوان تسهیلات در یافت کرد.

اقامت در آلمان از طریق خرید ملک

پروسه خرید ملک در آلمان

 • در ابتدا باید یک پیش قرارداد آماده کرد که جزئیات اولیه معامله مانند شرایط و روش پرداخت، ارزش ملک، میزان سپرده و شرایط معامله در آن ذکر شده است. میزان سپرده اولیه شامل ۱۰ درصد از بهای ملک است که باید به حساب بانکی محضر واریز شود.
 • مرحله بعد دفاتر ثبت و محضرهای کشور آلمان تمامی مسئولیت معامله از وضعیت بانکی گرفته تا تأییدیه های ثبت اراضی و املاک بر عهده می گیرند. پرداخت کلیه مالیات املاک بر عهده خریدار است.
 • ور در مرحله آخر عقد قرارداد اصلی بین مالک و خریدار صورت می گیرد. ثبت قرارداد الزامی نیست ولی برای حفظ منافع بهتر است در دفتر ثبت صورت گیرد.
  تمام این پروسه ۴۱ روز زمان می برد و فرصت پرداخت مالیات املاک ۴ هفته است. بعد از انجام این مراحل مالک ۱۰۰ درصد ملک خود هستید.

امکانات اقامت در آلمان

 • اماکن گرفتن وام مخصوصا وام خرید ملک در آلمان
 • سفر بدون محدودیت و بدون نیاز به ویزا به تمام مناطق اتحادیه اروپا

اقامت در آلمان از طریق خرید ملک

اقامت در آلمان از طریق خرید ملک

میانگین قمیت خانه در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپای مرکزی کمتر است. اقامت در آلمان از طریق خرید ملک  یک سرمایه گذاری پایدار و یکی از راه های مهاجرت به این کشور است.
میتوان در آلمان ملک خریداری کرد در صورتی که شهروند کشور آلمان یا هیچ یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا نباشیم.
یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری و اقامت در این کشور اجاره ملک و مستغلات است که در کشور آلمان بسیار رایج است.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

تحصیل در آلمان

هزینه¬های تحصیل در آلمان

اگر علاقه مند به تحصیل در آلمان هستید و دغدغه این را دارید که از …