سفیران ملل
خانه / ویزا ایتالیا / شرایط اخذ ویزای فوری ایتالیا

شرایط اخذ ویزای فوری ایتالیا

ایتالیا از جمله کشورهای پرجمعیت و دیدنی و توریستی و پرجاذبه و توسعه یافته می باشد که سالانه تعداد زیادی از افراد به این کشور سفر می کنند تا از این کشور زیبا دیدن کنند. برخی نیز برای تحصیلات و ایجاد کسب و کار به این کشور سفر می کنند. انواع مختلف از ویزاهای کاری و تجارت و تحصیلی و سرمایه گذاری و  غیره وجود دارد که بستگی به نوع آن شرایط اخذ ویزا متفاوت است. برای اخذ هر کدام از این ویزا ها راه های مختلفی وجود دارد. برای ورود به هر کشوری فرد مراجعه کننده آن باید به تمام شرایط و قوانین آن کشور آگاه باشد و تمام شرایط و قوانین آن را رعایت کند. اخذ ویزای ایتالیا فوری شرایط و مراحلی را دارد که قبل از سفر نیاز است تا از آن اطلاعاتی را کسب کنید.

شرایط اخذ ویزای فوری ایتالیا

مراحل و نحوه اخذ ویزا ایتالیا

مراحل و نحوه اخذ ویزا ایتالیادر اینجا بهتر است شما را با مراحل و نحوه اخذ ویزا ایتالیا آشنا کنیم و  قبل از اینکه اقدام به گرفتن ویزا کنید بدانید که باید چه مراحلی را طی کنید. هر یک از ویزاهای تحصیلی و سرمایه گذاری وغیره نیاز به تاییدیه و دعوتنامه دارند.

برای اخذ ویزای ایتالیا می توانید به سایت ها و آژانس ها سر بزنید و با پر کردن فرم مربوط به شرایط و مدارک موجود به اخذ ویزا فوری اقدام کنید. اخذ ویزا به دو صورت عادی و یا فوری وجود دارد. در شرایط عادی دو تا سه هفته زمان می برد تا صدور ویزا انجام شود. اما در نوع فوری راه و روش های وجود دارد که می توانید در عرض یک روز به آن دست یابید.

مراحل و نحوه اخذ ویزا ایتالیا به روش آنلاین از طریق سایت های سفارت ایتالیا امکانپذیر می باشد. پس از اقدام کردن به اخذ ویزا برگه تاییدیه و قرار ملاقات به ایمیل متقاضی ارسال می شود تا آنها رسید پرداخت و مدارک مورد نظر را به آنجا ارائه دهند. علاوه بر اینها تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا بایستی به زبان خارجه ترجمه شود.

شرایط صدور ویزای توریستی ایتالیا

ویزا توریستی ایتالیا برای افرادی است که قصد اقامت چند روزه تا سه ماهه را دارند و برای دیدن افراد خانواده و یا بستگان آنها به آنها داده می شود و ممکن است با دعوتنامه ای از سمت آنان دریافت شده باشد.

اخذ ویزای توریستی ایتالیا منوط به شرایطی است که فرد باید آن را داشته باشد. از شرایط صدور آن می توان گفت که بایستی فرد متقاضی، حداقل چند سفر به خارج از ایران داشته باشد منظور سفر اروپایی نمی باشد.  همچنین باید گردش حساب مالی آن درست باشد ؛ در حساب خود حداقل مبلغی تا ۱۰۰ میلیون داشته باشد. علاوه بر اینها گردش حساب نیز اهمیت بالایی دارد.  میزان تراکنش های واقعی بالایی داشته باشد تا امکان صدور ویزای توریستی ایتالیا برایشان فراهم شود.

هزینه پرداختی برای اخذ ویزا فوری ایتالیا

هزینه پرداختی برای اخذ ویزا فوری ایتالیابرای اخذ ویزای فوری ایتالیا می توانید از طریق سایت ها و یا مراجعه به شرکت آن اقدام کنید. برای اخذ ویزای فوری بایستی مدارک مورد نیاز به صورت کامل و شرایط اخذ ویزا را داشته باشید. 

شرایط صدور آن همانطور که گفته شد باید درست و واقعی و قابل پذیرش باشد تا روال کار ویزا هرچه سریعتر انجام شود.  هنگام اخذ ویزا، هزینه اخذ ویزا فوری به صورت نقدی و به پول ایتالیا یورو گرفته می شود. در اخذ ویزا فوری هزینه پرداخت نسبت به عادی آن بیشتر است. این هزینه ها برای بیمه مسافر و هزینه بلیط رفت و برگشت و غیره در نظر گرفته شده است که باید از طرف متقاضی پرداخت شود. 

ارائه ویزا ایتالیا برای افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند منوط به پذیرش شرایط و ارائه مدارک کافی و لازم و پرداخت هزینه برای اخذ ویزا می باشد و با توجه به شرایطی که گفته شد باید اقدام به اخذ ویزا کنید. 

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

مطلب پیشنهادی

اخذ ویزا ایتالیا

مراحل اخذ ویزا ایتالیا

مراحل اخذ ویزا ایتالیا از طریق مختلف سرمایه گذاری و روش های دیگر امکان پذیر …

پاسخی بگذارید