سفیران ملل
خانه / ثبت شرکت آلمان / شرایط و مجوز های لازم جهت ثبت شرکت در آلمان

شرایط و مجوز های لازم جهت ثبت شرکت در آلمان

آلمان یکی از کشورهایی است که اقتصادی بسیار پیشرفته و مدرن دارد، این کشور یکی از اصلی ترین قطب های اقتصادی جهان است که شرایط و امکانات لازم را برای کارآفرینان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم می کند. سرمایه گذاران مختلفی از سراسر دنیا در آنجا متمرکز شده و شرکت های خود را راه اندازی می کنند، آلمان همچنین قوانین مالیاتی آسانی برای کارآفرینان دارد و در این راه بسیار به سرمایه گذاران کمک می کند. برای اطلاع از شرایط و مجوز های لازم جهت ثبت شرکت در آلمان با سرچ ساده در گوگل و رفتن به سایت های مربوطه می توانید اطلاعات لازم را کسب نمایید.

شرایط و مجوز های لازم جهت ثبت شرکت در آلمان

حداقل سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت آلمان

حداقل سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت آلمانکشور آلمان در سال های اخیر استقبال زیادی از سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی انجام داده است و راه های ورود به این کشور و شروع کسب و کار را برای همه افراد خارجی فراهم نموده است و تسهیلات فراوانی را در اختیار کار آفرینان قرار می دهد. حداقل سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت و اخذ اقامت آلمان به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد که با مراجعه به سایت های معتبر مربوطه و پرسش از کارشناسان و کسانی که در آلمان مشغول به فعالیت هستند می توانید اطلاع کسب نمایید.

حداقل هزینه ثبت شرکت و سرمایه ای که برای شروع کار و تأسیس شرکت در آلمان موردنیاز است بستگی به نوع شرکت و نوع کسب و کار و تعداد افراد و نیروی کار استخدامی و مکانی که کارخانه را احداث می کنید و سایر عوامل بستگی دارد.

فرآیند دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

برای ایجاد کسب و کار و ثبت شرکت آلمان بهترین گزینه است، فرآیند دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت به این ترتیب است که  ابتدا تمام مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت خود را به سفارت آلمان تحویل داده و این مدارک در آنجا بررسی و تأیید می شوند، مدارک تأییدشده به همراه طرح توجیهی به وکلای مربوطه ارسال شده و پس از تأیید توسط آن ها شرکت به نام خود شما ثبت شده و یک حساب به نام شما افتتاح می شود و شما بعد از ثبت شرکت خود می توانید اقامت آلمان را برای خود و خانواده خود دریافت کنید.

برای اطلاع از چگونگی گرفتن اقامت آلمان از طریق ثبت رسمی شرکت خود با سرچ ساده در گوگل و رفتن به سایت های معتبر اطلاعات لازم را در مورد راه اندازی شرکت در آلمان و گرفتن اقامت کسب کرده و جواب تمام پرسش های خود را از این طریق بگیرید، همچنین می توانید با کسانی که در کشور آلمان فعالیت تحصیلی و یا کاری  انجام می دهند و در آنجا اقامت دارند و همچنین با مراجعه به سفارت آلمان در داخل کشور، در مورد نحوه کسب اقامت در آلمان با تأسیس و ثبت کسب و کار و شرکت خود، اطلاعات موردنیاز را کسب کرده و از این فرایند آگاه شوید. 

معرفی انواع ویزا و اقامت در آلمان

معرفی انواع ویزا و اقامت در آلمانویزا اجازه نامه ای است که مسئولین کشورها برای ورود اتباع خارجی به داخل کشور خود را می دهند، طبق قرارداد و اساس نامه ای که بین کشور ایران و آلمان صورت گرفته ایرانیان برای ورود به کشور آلمان نیاز به ویزا دارند، سایت های معتبر مربوطه به معرفی انواع ویزا و اقامت در آلمان پرداخته که با مراجعه آنلاین به آن ها، می توان از تمامی شرایط و ضوابط  گرفتن ویزا برای اقامت در کشور آلمان آگاه و مطلع شد.

ویزا انواع مختلفی دارد و بسته به کاری که در کشور هدف دارید و زمان ماندن و اقامت در این کشور مختلف می باشند و به انواع ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، توریستی و دیگر انواع تقسیم بندی می شوند، بر اساس مدت زمانی که فرد قصد دارد در آن کشور بماند به ویزای کوتاه مدت و بلند مدت احتیاج دارد و همچنین برای مهاجرت همیشگی به این کشور به ویزای اقامت دائم و موقت نیاز است. 

جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:
سفیران ملل
راه های ارتباطی:
دفتر تهران: 289 284-021
فکس: 5020 2842-021
آدرس کانال: safiranmelal@
پست الکترونیکی: info@safiranmelal.com

پاسخی بگذارید